Konstrukce

Naše konstrukce je schopna adaptovat starou výkresovou dokumentaci a zajistit její rozkreslení k výrobním účelům a to ve formátech ACAD a Solidworks.

Svařování

Svařování zajišťujeme ve vlastním areálu v hale 1000m2 a to 10-ti plně automatickými svařovacími invertory MIG, MAG, TIG s kapacitou až 2800 hodin měsíčně. Jsme schopni svařovat jak černý materiál, tak i nerez popř. hliník a jiné neželezné kovy. Klademe důraz na 100% vizuální kvalitu a vzhled svarů.

Opracování

Zhotovujeme na NC a CNC horizontálních vyvrtávačkách W 100, WHN 130 a karuselu D 1200. Kapacity na těchto strojích vytěžujeme opracováním vlastních výrobků. Případné kooperace na těchto strojích řešíme individuálně dle volných kapacit.

 

Lakování

Lakování provádíme mokrou cestou vysokotlakým zařízením. Zajišťujeme zejména finální lakování strojírensky opracovaných svařenců. Dbáme na pečlivé chránění opracovaných ploch a závitů. Jsme schopni lakovat také speciální povrchy např. strukturální laky.

Montáž

Jsme schopni zajistit kompletní montáž včetně hydrauliky, elektrického propojení a následně funkční zkoušky zařízení.

Ostatní možnosti

Díky bohatým kooperačním možnostem s kvalitními obchodními partnery zabezpečujeme také:

  • žíhání,
  • vibrování,
  • kalení,
  • popř. zhotovení ozubení.

Spolu s obchodním partnerem ze západní Evropy dodáváme výpalky a výkovky větších tloušťěk (nad 100mm) a to i ze speciálních jakostí jako C45, 34CrNi, 42CrMo4 včetně zušlechtění.